Szanowni Państwo, 

Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, tzw. RODO). 
W związku z tym chcemy poinformować Cię o zasadach przetwarzania przez Kwiaciarnia Cuda Wianki Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci w związku z tym prawach.
Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne.
Informacja o ochronie danych osobowych Administratorem danych osobowych jest: Krzysztof Helik Cuda Wianki 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Uzdrowiskowa 32. Twoje dane osobowe zbieramy w związku ze świadczonymi usługami i w celu umożliwienia ich realizacji usług oraz rozliczeń. 
Jako Kwiaciarnia Cuda Wianki możemy gromadzić Państwa dane osobowe uzyskane podczas przyjmowania Państwa zamówienia oraz w trakcie jego realizacji, a w szczególności:
  • imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail,
  • w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: nazwa firmy, NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego.
Kwiaciarnia Cuda Wianki stosuje odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa Dane osobowe. Dane osobowe będą przechowywane przez nas wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone oraz wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Ponadto, macie Państwo prawo do:
1. żądania dostępu do Danych osobowych; osoba, której dane dotyczą, jest uprawniona do uzyskania potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeśli ma to miejsce, jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich.
2. sprostowania Danych osobowych; mają Państwo prawo do sprostowania Danych osobowych, które Państwa dotyczą, a które są nieprawidłowe.
3. żądania usunięcia Danych osobowych, o ile Dane są już zbędne dla celów, w których zostały zebrane, a nie zachodzą okoliczności przewidziane prawem dla dalszego ich przetwarzania,
4. ograniczenia przetwarzania Państwa Danych osobowych;
5. przenoszenia Danych osobowych; macie Państwo prawo otrzymać w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie, nadającym się do odczytu maszynowego Dane osobowe Państwa dotyczące (np. w celu przekazania innemu dostawcy usług),
6. sprzeciwu; wobec przetwarzania Danych w celu marketingu bezpośredniego albo dotyczącego przetwarzania Państwa Danych.

W celu realizacji swoich uprawnień, wyrażenia albo cofnięcia zgód oraz wniesienia sprzeciwu mogą Państwo kontaktować się pod adresem mailowym: cuda.wianki@op.pl albo tradycyjną pocztą na adres: Krzysztof Helik Cuda Wianki, 43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Uzdrowiskowa 32.

Kwiaciarnia Cuda - Wianki © 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja - JANTA

Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem